مشاورین املاک

با بیش از 700،000 لیست فعال، Realtyspace دارای بزرگترین موجودی آپارتمان ها در ایالات متحده است.
خانه
برای قیمت گذاری با ما تماس بگیرید

ماموریت ما

مأموریت ما اینست که مصرف کنندگان را با اطلاعات به مشتریان معرفی کنیم تا تصمیمات هوشمندانه بگیریم. RealtySpace یک بازار املاک و مستغلات است که برای کمک به صاحبان خانه، خریداران خانه ها، فروشندگان، اجاره دهندگان و نمایندگان، اطلاعات و اطلاعات در مورد خانه ها، املاک و مستغلات و بهبود خانه را به اشتراک می گذارد.

صرفه جویی در هزینه

این با پایگاه داده های زندگی ما از بیش از 110 میلیون خانه های U.S. آغاز می شود – از جمله خانه هایی برای فروش، خانه های اجاره ای و خانه هایی که در بازار موجود نیست.

فروش خوب و بازاریابی

علاوه بر این RealtySpace بزرگترین املاک و مستغلات و اجاره شبکه های تبلیغاتی در ایالات متحده در همکاری با Livemile Homes را اداره می کند!

راحت

ما در حال تغییر روش مصرف کنندگان در تصمیم گیری های مربوط به خانه هستیم و با حرفه ای ها ارتباط برقرار می کنیم.

راحت پیدا کن

این با پایگاه داده های زندگی ما از بیش از 110 میلیون خانه های U.S. آغاز می شود – از جمله خانه هایی برای فروش، خانه های اجاره ای و خانه هایی که در بازار موجود نیست.

عوامل ما

نمایندگان ما دارای حرفه ای مجوز هستند که در جستجوی، ارزیابی و مذاکره خرید ملک از طرف خریدار تخصص دارند. آنها املاک و مستغلات را به شما خواهند داد. اطلاعات، نکات و نحوه راهنمایی در فروش ملک و آماده سازی خانه یا سرمایه گذاری برای فروش و کار برای به حداکثر رساندن قیمت فروش خود.
بازاریاب مسکن

هلنا احمدی

09376898788 ادامه مطلب
مسکن

هیمن صوفی

09376898788 ادامه مطلب
املاک و مستغلات حرفه ای

کیان عباسی

09376898788 ادامه مطلب
مدیریت کارگزار / شریک

ریحانه اکبری

09376898788 ادامه مطلب

اخبار و وبلاگ

ما برای قوانین TRID آماده هستیم!
در ساعت 5 صبح EST ژوئن 17، اداره حفاظت از مصرف کننده مصرف کننده اعلامیه ای صادر کرد که تاریخ موثری در مورد قوانین بازپرداخت…
ادامه مطلب
گردآورنده املاک و مستغلات
صنعت فعال ساختمان سازی باعث حفظ ظرفیت تقاضا میشود مخارج مصرف مصرف کنندگان و افزایش فعالیت های ساخت و ساز مسکن در حال حاضر عامل…
ادامه مطلب
تور ویدیو
اداره حفاظت از مصرف کننده مصرف کننده روز چهارشنبه پیشنهاد داد تا تا تاریخ 1 اکتبر تا تاریخ مقرر قانون توافق مجدد TILA-RESPA تاخیر یابد.
ادامه مطلب
755300
755300
تراکنشها
17620
17620
رضایت مشتریان
790
790
املاک
1528715
1528715
فروش و اجاره

تکرارها

امتحانات، راهنمایی ها و نحوه هدایت مالکیت فروش و آماده ساختن املاک و مستغلات برای فروش
امید عباسی بلاگر

اگر چه ما مسائل زیادی نداشته ایم، اما در هر لحظه یک مسئله وجود دارد که فوق العاده مفید بوده اید و هر زمان که برای بازرسی بیرون آمده اید، بسیار متجلی هستید و دوست داشتنی هستید. شما علاوه بر تیم Realtyspace فوق العاده عالی است و سپاسگزاریم که ما…

رضا کریمی خانه دار

عزیز Ana، ما برای تمام سختی و پشتیبانی شما سپاسگزاریم. اگر چه ما مسائل زیادی نداشته ایم، اما در هر لحظه یک مسئله وجود دارد که فوق العاده مفید بوده اید و هر زمان که برای بازرسی بیرون آمده اید، بسیار متجلی هستید و دوست داشتنی هستید. شما علاوه بر…

عارف فرجی مدیر بازاریابی

فقط به خاطر کارولین رینولدز و تمام کارکنان برای تلاش های شما تشکر می کنم. ما با قیمت فروش خوشحالیم. خوشحالم که با شما در ارتباط بودم و کارولین را به دوستانم در آینده توصیه می کنم.

اکبر عبدی طراح

ما نمی توانیم جوزف را به اندازه کافی توصیه کنیم. آنها از لحظه ای که ما خواستار ارزیابی بودیم تا زمان اتمام آن، دوستانه، حرفه ای و قابل دسترس بودند. به عنوان اولین بار فروشندگان آنها روند را سریع و ساده انجام دادند، هر گونه سؤالی که ما داشتیم خوشحال…

فرهاد شاهی مدیر برند

ونسا همیشه سوالات خود را به صورت حرفه ای و به موقع به سوالات پاسخ داد. کار با او لذت بخش بود و با توصیه من مطابقت دارد.

به دنبال
فروش یا اجاره
املاک خود هستید؟
الان ارسال کنید

همکاران

AT RS، شرکای ما با بهره گیری از محصولات ما، مشاوره با تخصص و محصولات شركت های فن آوری ما، تجربه های دیجیتالی زیادی را به ارمغان می آورد.